Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Şömine modern dünya da lüks ve dekoratif amacı ile kullanılıyor artık ama biliyorsunuz ki eski dünya da olmazsa olmazlardan, ısınmak için yemek pişirmek için çok amaçlı kullanılan olmazsa olmazlardan her evin mutlak ihtiyacı olan bir şeydi.

Şimdilerde şömine oldukça çeşitli standartlarda üretiliyor. Kimi şömineler bacasız olabildiği gibi ihtiyaçlar doğrultusunda doğal gazlı çeşitleri de bulunuyor. Odunlu şömineler standart en çok kullanılan ve bilinen modellerden ama artık elektrikli şömineler de oldukça yaygın. Decofire ise istanbul merkezli yurt dışı ortaklı oldukça zengin çeşitliliğe sahip özel tasarım şömineler için en doğru adres.

Decofire Şömine çeşitleri ile göz kamaştırıyor, referansları içinde Fatih Terim'den tutunda dünyaca ünlü kişi ya da kurumları referanslarına katmış tartışmasız işini en iyi yapan firmalardan biri ve bizim de şömine tavsiyemiz Decofire dir. Bir çok mekana renk ve ısı katan uzmanlığı şömine olan Decofire uzun yıllardır ülkemizde ve yurt dışında hizmet vermektedir. Her zaman ortama renk katan ısı ve ışık katan bu ürün kesinlikle bulunduğu atmosferi olağanca değiştiren oldukça gösterişli bir aksesuardır.

Öyle modern modelleri var ki gerçekten mekanın tüm atmosferi inanılmaz derece de değişiyor mesela bazı örnekleri görmenizi isterim

Özel Tasarım Şömine İmalatı
Özel Tasarım Şömine İmalatı Deofire

 Her eve her mekana lazım açıkcası ben kendi evime çok yakıştırdım. İşten geldin yorgunsun, soğuk bir şeyler içerken karşısına oturup şömineyi izlemek kadar yorgunluk giderici bir şey daha bence olamaz. Dalıp gidiyor ve rahatlıyorsunuz aklınızdan geçen şey de iyi ki yaptırmışım şu şömineyi oluyor.

Size özel tarasrlan şömineniz evinizii ofisinizi ya da mekanınızı inanılmaz derece de değiştirecek, öyle ki görenler hayran kalacak. Her daim hem gözünüze hem gönlünüze hitap edecek yıllarca bıkmadan usanmadan kullanabileceksiniz. Sadece ısınmak amacı ile düşünenler için bir uyarıda bulunmak isteriz, o da sadece ısınma amacı ile kullanırsanız maliyeti yüksek olabilir. Ama zaten ısınma sorununuz yoksa ekstradan ısı ve görsellik istiyorsanız tadından yenmez diyebilirim.

 

Düşünsenize arkadaşlarınızı davet etmişsiniz yeni evinize. Hiç bir fikirleri yok dekorasyonunuz ile alakalı. Evinize girip bu size özel tasarım şömineyi gördüklerinde sesli düşünüp wooowwww diyecekleri kesin. Dostlarınızka karşısına oturup bir şeyler içerken edeceğiniz unutulmaz sohbetleri bir düşünün. Çok cazip geliyor değil mi?

Şöminenizi ister bir köşeye, ister salanun tam da ortasına dilerseniz klasik bir duvara tamamen size özel bir tasarım ile montaj ettirebilirsiniz. Bu konu da o kadar özgürsünüz ki inanılmaz projelere Decofire şömine ile birlikte imza atabilirsiniz.

İlla salon ya da odanıza iyi olur diye düşünmeyin, tamamen sadece size özel yatak odanıza olabilir mesela ya da balkonunuza olabilir bu tamamen sizin hayal gücünüz ile sınırlı. Ama şöyle bir düşündüm de yatak odasına da inanılmaz yakışır aşırı romantik olur diye düşünüyorum.

Yatak odasında şömine benzersiz olabilir ultra romantik sıcak ve cezbedici diye düşünüyorum.

Eğer siz de size özel tasarım şömine istiyorsanız tavsiyemiz Decofire

Tavsiyemiz: http://www.decofire.com/