499 TL'den Başlayan Fiyatlarla Web Siteniz Olsun!

Hemen Fiyat Al
Biz Sizi Arayalım

Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel Web Tasarım teknolojileri ile hizmetinizdeyiz. Kurumsal Web Tasarım Projelerinde Deneyim 1.000’den fazla referans Hazır Web Sitesi.

Bizimle Görüşmeden

Web Sitesi Yaptırmayın

KAMPANYA BİTİMİNE KALAN SÜRE
GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE
HTML5
100%
CSS3
95%
Java Script
90%
PHP
95%
0
Fazla Referans
0
Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz

Bertan Uraler

Full Stack Developer, Tam Yığın Yazılım Geliştirici. JavaScript, Python, PHP, HTML5, CSS3 ve daha fazlası.

Sibel Yorgun

Tüm yönetimden sorumludur. İşlerin takibi, finansal yönetim, iş geliştirme ve takibinden sorumludur.

Kadir Efe

Sosyal Medya, Görsel Tasarım, Adobe İllistrator, Photoshop, XD, Google Ads ve Facebook Ads Uzmanı.

Son Çalışmalarımız

FitFlowYoga

Yoga alanında Referanslarımızdan Olan Fit Flow Yoga Hocalık eğitimleri , özel ve grup dersleri, mentorlük eğitimleri, yoga workshopları yer almaktadır.. . Çeşitli yoga çalışmalarımız

Sizin İçin'de Mükemmel Bir Web Sitesi Yapabiliriz

Hızlı Mobil ve SEO Uyumlu Mükemmel Görünümlü
REFERANSI İNCELE

Narin Rondela

İmalat Sektördeki referanslarımızdan Narin Rondela değişim ve gelişmelere öncülük ediyor, Tesislerinde çağdaş üretim standartlarını sürekli geliştiriyor.

Sizin İçin'de Mükemmel Bir Web Sitesi Yapabiliriz

Hızlı Mobil ve SEO Uyumlu Mükemmel Görünümlü
REFERANSI İNCELE

Overlok Makinesi Ayağınıza Geldi

Kişisel Blog Sitesi Referanslarımızdan Olan Overlok Makinesi Ayağınıza Geldi kendine has üslubu ile dikkatleri üzerine çeken bir sitedir.

Sizin İçin'de Mükemmel Bir Web Sitesi Yapabiliriz

Hızlı Mobil ve SEO Uyumlu Mükemmel Görünümlü
REFERANSI İNCELE

Bosphorusid

Referanslarımızdan Bosphorus Interior Design – Fit Out & Contracting İstanbul’da Bosphorus International Real Estate Investment ajansı bünyesinde başarısını ispat etmiş bir firmadır.

Sizin İçin'de Mükemmel Bir Web Sitesi Yapabiliriz

Hızlı Mobil ve SEO Uyumlu Mükemmel Görünümlü
REFERANSI İNCELE

Özgür Akıl

Ökkeş Özgür Akıl tarafından Ocak 2020 de faliyetlerine başlayan firma , Global ölçekte tüm Askeri, Polis ve Kamu kurumlarının ihale ve taleplerini takip etmekte,

Sizin İçin'de Mükemmel Bir Web Sitesi Yapabiliriz

Hızlı Mobil ve SEO Uyumlu Mükemmel Görünümlü
REFERANSI İNCELE

Medmar Logistics

Lojistik sektöründe bulunan referanslarımızdan Medmar Multimodal Logistics LTD.

Sizin İçin'de Mükemmel Bir Web Sitesi Yapabiliriz

Hızlı Mobil ve SEO Uyumlu Mükemmel Görünümlü
REFERANSI İNCELE
adobevsxd
Bizimle İletişime Geçin

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Evet, 1 yıl teknik destek alacak ve bir sonraki sene destek paketi istemez iseniz herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Evet, Kredi Kartınız ile ödeme yapabilir ayrıca dilerseniz anlaşmalı bankalardan 12 ay’a kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

Evet, Web Sitenizi kendiniz kolaylıkla yönetim panelinizden yönetebilirsiniz.

Evet, web siteniz çoklu dil desteğiniz desteklemektedir.

Evet, web siteniz %100 SEO uyumludur ve arama motorları tarafından kolaylıkla index alır.

Evet, web siteniz 100% Mobil uyumludur. Responsive olarak kodlanır ve tüm mobil cihazlarda kolaylıkla ve kusursuz olarak görüntülenebilir. Ayrıca bu özelliği sayesinde Google gibi arama motorlarında sıranız rakiplerinize oranla daha üst sıralara çıkmanıza yardımcı olur.

Evet, WordPress ile kodlanacak web siteniz sizi güncelleme olduğunda uyarır. Sadece tek bir tıklama ile saniyeler içerisinde tüm güncellemeleri yapabilirsiniz.

Site Kurmak istiyorum diyorsanız biz size yardımcı olabiliriz. 20 seneyi aşkın süredir web siteleri kuruyoruz, işimiz bu. İhtiyaçlarınıza uygun web sitenizi en kısa sürede kurar teslim ederiz. Arkasında durur ihtiyacınız olduğunda yanınızda oluruz.

Web Tasarım Fiyatı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sunmuş olduğunuz hizmete göre değil almış olduğunuz hizmete göre fiyat aldığınızdan emin olun. Biz yapacağımız işin bizim için alacağı zamanı hesaplayarak fiyatlandırma yaparız. Adam gün maliyeti ile çalışır müşterimizden ne kadar fazla para alabiliriz diye düşünmez yapacağımız iş bizim ne kadar vaktimisi alır diye düşünür ve minimum bütçe vererek maksimum sayı da müşteri kazanma yolunu seçeriz.

Web Tasarım Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Güncel yazılım dilleri ile kolay güncellenebilen çağın gerisinde 5 seneden önce kalmayacak yönetilebilen ve sizin tarafınızdan da bir tıkla güncellenebilen bir alt yapı ile hizmet aldığınızdan emin olun. Eğer kapsamlı bir proje geliştirilmesini istiyorsanız kaynak kodlarının sizin ile paylaşılacağından, güvenliğin ilk planda tutulduğundan, SEO ve Mobil uyumlu olduğundan kesinlikle emin olun.

Açık Kaynaktan Korkmayın

Açık kaynak yazılımlar herkese açık olduğundan didik didik edilir ve açıkları binlerce kişi tarafından aranır. Bulunur da fakat bulunduğu gibi neredeyse eş zamanlı güvenlik paketleri çıkar. Özellikle WordPress gibi açık kaynak kodlu frameworkler de sadece bir tıklama ile sitenizi güncellersiniz. Ama diğer sadece size özel yazılımlarda güncelleme yazılımcınız tarafından ne zaman yapılırsa ve ne kadar doğru yapmışsa o kadar güvenlidir. Bu sebeple açık kaynak kodlu yazılımlardan korkmayın. Web sitesi kurarken daha hızlı olmak ve en uygun bütçeyi verebilmek adına amerikayı yeniden keşfetmeye kalkmıyoruz.

Hizmet aldığınız kişileri tanımaya çalışın

Mümkünse toplantı talep edin değilse online toplantı yapın ve kendisini görün tanımaya çalışın. İşi kendisinin yaptığına emin olun. Eğer başkasına yaptırıyorsa kendi yapan bilgi sahibi bir kişi olana kadar farklı kişiler ile tanışmanız da her zaman fayda olacaktır. Gerçek işi Web Sitesi Kurmak Olan kişiler ile çalışmanız en doğrusu olacaktır.

İnternet Sitesi Kurmak İçin Daha Fazla Beklemeyin.

İnternet sitesi kurmak için hemen bize ulaşın ürün ya da hizmetleriniz için ihtiyacınız olan web sitenizi alanında uzman web tasarım ekibimiz ile en hızlı şekilde kuralım ve teslim edelim.

HEMEN BİZE ULAŞIN